Siodła i akcesoria

Roma i Quilty

Bliźniacze modele zapewniające wygodny, głęboki dosiad dedykowane osobom, które preferują jazdę z długich strzemionach, pracę ujeżdżeniową albo po prostu wydłużoną pozycję nogi w trakcie terenu.

Veneto i Quevis

Niezwykle wszechstronne siodła, które spodobają się zarówno osobom jeżdżącym rekreacyjnie, terenowo, ale również tym, którzy chcą czasem skoczyć niewielkie przeszkody. Stabilne, wygodne i dobrze “trzymające” jeźdźca, a przy tym zapewniające dużą swobodę ruchów. Trudno więc się dziwić, że ten model cieszy się ogromną popularnością!

USA

Model westernowy, bardzo wygodny i zapewniający głęboki dosiad. Nie tylko dla miłośników tego stylu jazdy, ale również dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się niebanalnym siodłem.

Florac

Minimalistyczne, zdobione siodło gwarantujące ogromną swobodę dosiadu i bliski kontakt z grzbietem konia.

Maremma i Cagliari

Barocco

Barokowe bogato zdobione siodło to wygoda dla konia i jeźdźca. Głębokie siedzisko i misterne przeszycia to wyróżnik tego modelu, dzięki temu z pewnością będzie wyjątkowy.

Puro i Puro Plus

Nowe modele w sportowym stylu – miękkie siedzisko, rączka ułatwiająca jazdę w trudnym terenie oraz dodatkowe klocki kolanowe w modelu Plus.

Ferrara i Torino

Nowe modele, które idealnie dopasują się do potrzeb konia i jeźdźca! Ławki dopasowywane do grzbietu konia, klocki kolanowe dopasowywane do jeźdźca. A do tego piękny klasyczny wygląd. To może być odkrycie tego sezonu!

Crusader

Terenowe siodło z możliwością regulacji (na rzepy) klocków kolanowych. Wszechstronne zastosowanie pozwala również na jazdę rekreacyjną oraz niewielkie skoki.

Siodła Classic – Italy, Lipica i Flamenco

Wygodne bezterlicowe siodło, które wygląda jak klasyczne siodło skokowe albo ujeżdżeniowe? Z siodłami Classic jest to możliwe! Polecamy je osobom, które myślą o większych skokach albo intensywniejszej jeździe ujeżdżeniowej.

AKCESORIA GHOST

Aby w pełni wykorzystać potencjał nowego siodła, możesz dopasować do niego akcesoria wykonywane są na indywidualne zamówienie.  

Puśliska wytwarzane są z biotanu – jest to materiał wysokiej jakości, wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne, nie wymaga dodatkowej konserwacji, nie rozciąga się. Długość puślisk zależy od twoich potrzeb. Osłonki na puśliska wykonywane są ze skóry w różnych kolorach – w zależności od preferencji klienta.

Popręg Ghost – ze względu na konieczność stabilizacji siodła, rekomendujemy używanie sztywnych popręgów, które nie mają elastycznych wstawek. Taki jest właśnie popręg Ghost. Jego długość zależy od potrzeb konia – gwarantuje więc idealne dopasowanie! A ozdobna włoska flaga zachwyci wielbicieli klasycznej elegancji.

Wkładki zmniejszające siedzisko – aby jeszcze lepiej dopasować siodło Ghost, proponujemy dodatkowe wkładki, które bardzo łatwo się montuje a zapewniają głębszy i stabilniejszy dosiad. 

Sakwy do siodeł – jeśli wybierasz się w długą wyprawę w siodle Ghost, proponujemy dedykowane sakwy, które pomieszczą niezbędny sprzęt. One również wykonywane są ręcznie z materiałów najwyższej jakości.